NOVINKA: Skupinové plavby - pro Firmy, Společnosti a Agentury

Plavby lodí - Pro Skupiny, Firmy, Společnosti a Agentury

Firmy, společnosti, agentury, skupiny

Plánujete plavbu pro větší skupinu lidí? Firmám, společnostem a agenturám zajistíme plavbu po řece lodí. Kompletní servis. Dopravu do místa nalodění, českého delegáta, slovensky hovořící personál - vše dle vašich přání.

Kontaktujte nás - Poskytneme informace, domluvíme se

V pravé části stránek vidíte formulář "Máme Vám zatelefonovat?". Vyplňte své telefonní číslo a do poznámky uveďte, že máte zájem o skupinovou plavbu. Pokud preferujete odpověď e-mailem, tak jej uveďte do poznámky. Pošleme Vám všechny podklady, katalogy a uděláme cenovou nabídku. Vaše žádost bude zcela nezávazná - informujte se ihned o plavbách, termínech a cenách.

Kam poplujete, Kdy a za Kolik

Můžete si vybrat libovolnou plavbu, kterou zde nabízíme. Máme v zásobě i další destinace a i jiné trasy. Nevíte si rady? Popište nám Vaši představu o plavbě. My na základě cenového rozpětí a termínu navrhneme řešení. Vyžádejte si od nás veškeré podklady. Rádi Vám zašleme všechny aktuální neobsazené termíny a i trasy. Zašleme i konkrétní cenovou kalkulaci pro Vaši skupinu.

Naše služby pro firmy - Zajistíme úplně vše

Dokážeme se postarat o kompletní servis. Vaši skupinu jsme schopni přepravit až do místa nalodění a i zpět. Na palubě zajistíme budete mít českého delegáta a případně i slovensky hovořící personál. Můžete si vyžádat i individuální doplňkové služby.

Pro koho je tato nabídka vhodná

Naše plavby jsou ideálním motivačním zájezdem pro firmy a soukromé společnosti. Postaráme se o celý kolektiv a zařídíme veškeré požadavky a přání. Nabídneme i dovolenou klientům cestovních agentur. Postaráme se o jakoukoliv větší skupinu lidí.

Těšíme se na naši spolupráci!

Máme Vám zatelefonovat? Vaše telefonní číslo:
Téma: (připravíme si podklady)
Michaela Musilová, produktová manažerka

Objevte krásu cizích zemí

Nechejte se unášet proudem řeky a nekončící pohody proložené úžasnými zážitky. Vydejte se za poznáním, relaxací a odpočinkem. Vydejte se na plavbu luxusní lodí:

Plavby po Dunaji

V nabídce 7 plaveb

Plavba lodí po Dunaji

Plavby po Rýnu

V nabídce 5 plaveb

Plavba lodí po Rýnu

Plavby Vltava a Labe

V nabídce 1 plavba

Plavba Lodí Vltava a Labe

Plavby Rýn a Mosela

V nabídce 2 plavby

Plavba Lodí Rýn a Mosela

Plavby Rhone a Saone

V nabídce 5 plaveb

Plavba Lodí Rhone a Saone
Říční plavby - www.ricniplavby.cz - luxusní služby a vysoký komfort při plavbách po evropských řekách
2010 - 2020