NOVINKA: Skupinové plavby - pro Firmy, Společnosti a Agentury

Rýn & Mosela - 8 dní

(8 dní / 7 nocí)

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Destinace

Německo, Francie

Délka plavby

8 dní / 7 nocí

Typ ubytování

luxusní loď

Typ stravy

All Inclusive

Cena od

cca 22 000 Kč / osoba

Na vyžádání Vám pošleme kompletní ceník dle aktuálních slev, akcí a last minute nabídek. Součástí je i kompletní seznam plaveb a jejich termíny.

Přejít na nezávaznou rezervaci

Čeká vás osm dnů úžasných zážitků, nespočet vesnic, městeček a velkých evropských metropolí, vinice a veškerý komfort. Plavba začíná v Kolínu nad Rýnem, který se stane i vašim cílem. plavit se budete nejdříve po Rýnu, následně po Mosele a do cílového přístavu se opět vydáte po Rýnu. Mezi nejkrásnější část plavby patří právě Mosela, jejíž koryto se za staletí vrylo do skal a vytvořilo neuvěřitelně klikatou cestu pro vaši luxusní loď. Kromě přírody si po cestě budete užívat i zastávky v okolních městech - například prohlídce Štrasburku je věnován skoro celý den. Pokud zrovna nebudete obdivovat německá nebo francouzská města, můžete využít veškerý nabízený komfort na palubě lodi. Velmi příjemný a ochotný personál, lahodná kuchyně, whirpool, wellness služby, bar i restaurace.

Zajímavé a praktické info:   Jak to chodí a funguje na lodi

FOTOGRAFIE

Rýn & Mosela - 8 dníRýn & Mosela - 8 dníRýn & Mosela - 8 dníRýn & Mosela - 8 dníRýn & Mosela - 8 dníRýn & Mosela - 8 dníRýn & Mosela - 8 dníRýn & Mosela - 8 dníRýn & Mosela - 8 dníRýn & Mosela - 8 dníRýn & Mosela - 8 dníRýn & Mosela - 8 dníRýn & Mosela - 8 dníRýn & Mosela - 8 dníRýn & Mosela - 8 dní

VYBAVENÍ POKOJŮ A SLUŽBY

Vybavení pokoje

V každé kajutě se nachází koupelna s WC, televize, telefon, sejf a klimatizace.

Služby

Na lodi je k dispozici whirpool, sanárium, bar, restaurace a kavárna. K odpočinku a relaxaci slouží poskytované wellness a kosmetické služby případně můžete na palubě navštívit fitness centrum.

KAJUTY

kategorie S

Dvě samostatná lůžka s možností přistýlky, dvě kulatá okna (4)

kategorie A

Manželská postel, dvě kulatá okna (25)

kategorie C

Manželská postel, francouzské okno (44)

kategorie D

Manželská postel, francouzské okno (26)

STRAVA

Typ stravy

All Inclusive (Na palubě nemusíte platit za stravu, je v ceně.)

Nápoje

U snídaně jsou podávány teplé nápoje a ovocné džusy. K obědu a večeři jsou perlivé i neperlivé minerální vody. V kajutě je vám k dispozici každý den čerstvá minerální voda.

CENA

Zahrnuje

Cena zahrnuje ubytování na luxusní lodi po dobu plavby, plnou penzi včetně uvedených nápojů, volné používání většiny služeb na palubě lodi (sanárium, vířivka, fitness) a 20% slevu na ostatní služby (kosmetické procedury). V ceně jsou dále započítány přístavní poplatky a povinné pojištění.

Nezahrnuje

Cena nezahrnuje nápoje v baru, kavárně a restauraci, cestovní pojištění a osobní výdaje. V rámci zastávky v některém z měst si můžete přikoupit půldenní výlet s průvodcem.

DOPRAVA

Doprava do Kolína nad Rýnem není zahrnuta v ceně zájezdu. Pokud budete mít zájem, můžeme zařídit leteckou dopravu. Pokud se vydáte do Kolína nad Rýnem automobilem, na místě je hlídané venkovní parkoviště za 65€, případně parkování v garáži za 85€. Transfer na loď i zpět je zdarma.

CENA A TERMÍNY PLAVBY

Získat kompletní info
Máme Vám zatelefonovat? Vaše telefonní číslo:
Téma: (připravíme si podklady)
Michaela Musilová, produktová manažerka
Rýn & Mosela - 8 dní Rýn & Mosela - 8 dní

JAK BUDE PROBÍHAT VAŠE PLAVBA

denmístopříjezdodjezd
1.Kolín nad Rýnem-17:00
2.Koblenc02:0013:00
3.Speyer08:0022:00
4.Štrasburk08:0019:00
5.Mohuč08:0013:00
6.Bernkastel-Kues13:00-
7.Bernkastel-Kues-05:00
7.Traben-Trarbach08:0011:30
7.Cochem17:0020:00
8.Kolín nad Rýnem06:00-
Říční plavby - www.ricniplavby.cz - luxusní služby a vysoký komfort při plavbách po evropských řekách
2010 - 2020