NOVINKA: Skupinové plavby - pro Firmy, Společnosti a Agentury

Dunaj osm dnů

(8 dní / 7 nocí)

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Destinace

Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Německo

Délka plavby

8 dní / 7 nocí

Typ ubytování

luxusní loď

Typ stravy

All Inclusive

Cena od

cca 28 000 Kč / osoba

Na vyžádání Vám pošleme kompletní ceník dle aktuálních slev, akcí a last minute nabídek. Součástí je i kompletní seznam plaveb a jejich termíny.

Přejít na nezávaznou rezervaci

Luxusní loď vyplouvá z kouzelné Vídně, kde bude kotvit více než 24 hodin. Máte tedy možnost na samotném začátku plavby poznat kouzelné evropské město a začít odpočívat v místních kavárnách nebo poznávat vídeňské památky. Další velmi oblíbenou destinací při plavbě je dvoudenní zastávka v Budapešti následována Bratislavou. Přes německý Pasov se loď vrátí zpět do výchozího přístaviště ve Vídni. Po celou plavbu je vám k dispozici na palubě ochotný personál, výtečná kuchyně, odpočinkové aktivity jako je bazén, kavárna, bar nebo fitness centrum. K relaxaci dokonale poslouží finská a bio sauna, wellness služby a kosmetické procedury.

Zajímavé a praktické info:   Jak to chodí a funguje na lodi

FOTOGRAFIE

Dunaj osm dnůDunaj osm dnůDunaj osm dnůDunaj osm dnůDunaj osm dnůDunaj osm dnůDunaj osm dnůDunaj osm dnůDunaj osm dnůDunaj osm dnůDunaj osm dnůDunaj osm dnůDunaj osm dnůDunaj osm dnůDunaj osm dnůDunaj osm dnůDunaj osm dnů

VYBAVENÍ POKOJŮ A SLUŽBY

Vybavení pokoje

Vaše kajuta lodi je vybavena koupelnou s WC, televizí, telefonem, sejfem, klimatizací a v kajutách třídy A též k odpočinku sofa.

Služby

Na lodi se nachází volně dostupný bazán, finská a bio sauna a fitness centrum. K odpočinku lze využít kavárnu, bar nebo restauraci. Pro relaxaci jsou určeny wellness služby, kosmetické procedury a masáže.

KAJUTY

kategorie A

První podlaží, klasické okno (42)

kategorie C

Druhé podlaží, francouzské okno (48)

STRAVA

Typ stravy

All Inclusive (Na palubě nemusíte platit za stravu, je v ceně.)

Nápoje

U snídaně jsou podávány teplé nápoje a ovocné džusy. U obědu a večeře jsou perlivé i neperlivé minerální vody. V kajutě je každý den k dispozici čerstvá minerální voda.

CENA

Zahrnuje

Cena zájezdu zahrnuje ubytování na lodi, většinu poskytovaných služeb (sauna, bazén, fitness). Ostatní služby (kosmetické procedury) jsou poskytovány s 20% slevou. Dále jsou v ceně zahrnuty přístavní poplatky, povinné pojištění a při nalodění uvítací drink s kapitánem.

Nezahrnuje

Cena nezahrnuje nadstandardní služby na palubě lodi, nápoje v baru a restauraci, cestovní pojištění a osobní výdaje. V případě zájmu si lze přikoupit využít půldenní výlet s průvodcem (místo dle vašeho výběru).

DOPRAVA

V ceně není zahrnuta doprava do místa nalodění. V přístavišti je možno využít parkoviště.

CENA A TERMÍNY PLAVBY

Získat kompletní info
Máme Vám zatelefonovat? Vaše telefonní číslo:
Téma: (připravíme si podklady)
Michaela Musilová, produktová manažerka
Dunaj osm dnů Dunaj osm dnů

JAK BUDE PROBÍHAT VAŠE PLAVBA

denmístopříjezdodjezd
1.Vídeň-15:00
2.Vídeň-20:00
3.Ostřihom08:0010:30
3.Budapešť14:30-
4.Budapešť-17:00
5.Bratislava09:0018:00
6.Kremže08:3009:00
6.Melk12:3013:00
7.Pasov07:3016:30
8.Vídeň14:00-
Říční plavby - www.ricniplavby.cz - luxusní služby a vysoký komfort při plavbách po evropských řekách
2010 - 2020