NOVINKA: Skupinové plavby - pro Firmy, Společnosti a Agentury

Dunaj v pěti dnech

(5 dní / 4 noci)

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Destinace

Německo, Rakousko

Délka plavby

5 dní / 4 noci

Typ ubytování

luxusní loď

Typ stravy

All Inclusive

Cena od

cca 16 000 Kč / osoba

Na vyžádání Vám pošleme kompletní ceník dle aktuálních slev, akcí a last minute nabídek. Součástí je i kompletní seznam plaveb a jejich termíny.

Přejít na nezávaznou rezervaci

Pětidenní plavba po Dunaji je neopakovatelnou příležitostí, jak s veškerým komfortem poznat nejznámější Německá a Rakouská města. Kremže, Linec a vrcholem celé plavby samozřejmě Vídeň, kde bude luxusní loď kotvit dva dny. Na palubě je ochotný personál, výtečná kuchyně a spousta služeb. Odpočinkové koupání v bazénu, finská a bio sauna a fitness centrum. K dokonalé relaxaci slouží kosmetické procedury a welness služby. Pro chvíle pohody se nabízí posezení v baru nebo kavárně.

Zajímavé a praktické info:   Jak to chodí a funguje na lodi

FOTOGRAFIE

Dunaj v pěti dnechDunaj v pěti dnechDunaj v pěti dnechDunaj v pěti dnechDunaj v pěti dnechDunaj v pěti dnechDunaj v pěti dnechDunaj v pěti dnechDunaj v pěti dnechDunaj v pěti dnechDunaj v pěti dnechDunaj v pěti dnech

VYBAVENÍ POKOJŮ A SLUŽBY

Vybavení pokoje

V kajutě lodi je k dispozici koupelna s WC, TV, telefon, sejf, klimatizace a v kajutách třídy A je též k odpočinku sofa.

Služby

Na lodi je možné se občerstvit v restauraci, baru nebo kavárně. K odpočinku slouží volně dostupný bazén, bio a finská sauna, fitness centrum a obchůdek se suvenýry. K relaxaci poslouží kosmetické procedury a wellness služby.

KAJUTY

kategorie S

První podlaží ve špici lodi, klasické okno (4)

kategorie A

První podlaží, klasické okno (42)

kategorie C

Druhé podlaží, francouzské okno (48)

kategorie B

Třetí podlaží, panoramatické okno (6)

STRAVA

Typ stravy

All Inclusive (Jídlo a občerstvení je zahrnuto v ceně plavby.)

Nápoje

U snídaně jsou podávány teplé nápoje a džusy. K obědu a večeři jsou k dispozici minerální perlivé i neperlivé vody. V kajutě je každý den čerstvá minerální voda.

CENA

Zahrnuje

Cena zahrnuje ubytování na lodi, plnou penzi a uvedené nápoje. Většina služeb na lodi je zdarma (sauna, bazén, fitness) na ostatní služby (kosmetické procedury) je 20% sleva. Při nalodění uvítací drink s kapitánem lodě. V ceně jsou dále zahrnuty přístavní poplatky a povinné pojištění.

Nezahrnuje

Cena zájezdu nezahrnuje nadstandardní služby na palubě lodi, nápoje v baru, restauraci a kavárně. Možnost přikoupit si půldenní procházku po Linci s průvodcem. Dále nejsou v Ceně zahrnuty osobní výdaje a cestovní pojištění.

DOPRAVA

V ceně není zahrnuta doprava do Pasova. Pokud zvolíte cestu autem, na místě je k dispozici hlídané parkoviště za 33€. Transfer na loď i zpět je zdarma.

CENA A TERMÍNY PLAVBY

Získat kompletní info
Máme Vám zatelefonovat? Vaše telefonní číslo:
Téma: (připravíme si podklady)
Michaela Musilová, produktová manažerka
Dunaj v pěti dnech Dunaj v pěti dnech

JAK BUDE PROBÍHAT VAŠE PLAVBA

denmístopříjezdodjezd
1.Pasov-16:30
2.Kremže09:0012:30
2.Vídeň17:00-
3.Vídeň-22:00
4.Linec14:0023:00
5.Pasov07:00-
Říční plavby - www.ricniplavby.cz - luxusní služby a vysoký komfort při plavbách po evropských řekách
2010 - 2020