COVID-19: Již opět přijímáme nové rezervace.
Doprava k nalodění
Dárkové poukazy
Představení lodí
Během kotvení
Během plavby
Najít Plavbu:

Kajuty na palubě lodí Donna, Bella, Mia, Riva

Lodě A-ROSA DONNA, BELLA, MISA a RIVA jsou k dispozici během následujících plaveb: Plavba k dunajské deltě I., Plavba z Engelhartszellu přes Linz do Vídně, Plavba údolím Wachau do Vídně, Klasická plavba po Dunaji, Plavba po Dunaji z Vídně, Říční plavba k dunajským kataraktům (Riva), Říční plavba k dunajské deltě III., To nejlepší z plavby po Dunaji, Adventní plavba po Dunaji, Vánoce na Dunaji, Silvestrovská plavba po Dunaji, To nejlepší z plavby po Dunaji s českým delegátem, Dunaj pro fajnšmekry, Plavba po Dunaji pro rodiny s dětmi, Plavba z Engelhartszellu přes Linz do Vídně (A-ROSA Riva), Plavba z Engelhartszellu přes Linz do Vídně (A-ROSA Donna), Vánoce na Dunaji (A-ROSA Bella), Klasická plavba po Dunaji (A-ROSA Donna), Plavba po Dunaji z Vídně (A-ROSA Bella), Říční plavba k dunajské deltě III. (A-ROSA Riva), Adventní plavba po Dunaji (A-ROSA Mia), To nejlepší z plavby po Dunaji (A-ROSA Mia), Plavba údolím Wachau do Vídně (A-ROSA Riva), Říční plavba k dunajským kataraktům (A-ROSA Riva), Klasická plavba po Dunaji (A-ROSA Bella), Dunaj pro fajnšmekry 2021 (A-ROSA RIV), To nejlepší z plavby po Dunaji (A-ROSA Donna), Silvestrovská plavba po Dunaji (A-ROSA Donna), Silvestrovská plavba po Dunaji (A-ROSA Riva), Plavba z Engelhartszellu přes Linz do Vídně (A-ROSA Bella), Plavba údolím Wachau do Vídně (A-ROSA Donna), Vánoce na Dunaji (A-ROSA Donna), Plavba údolím Wachau do Vídně (A-ROSA Riva), Klasická plavba po Dunaji (Mia), Klasická plavba po Dunaji (Bella), To nejlepší z plavby po Dunaji (Riva), Plavba z Engelhartszellu přes Vídeň do Linze (Donna), Plavba z Engelhartszellu přes Vídeň do Linze (Riva), Plavba z Engelhartszellu přes Vídeň do Linze (Mia), Klasická plavba po Dunaji (Riva), To nejlepší z plavby po Dunaji (Donna), Klasická plavba po Dunaji (Donna), To nejlepší z plavby po Dunaji (Mia), Říční plavba k dunajské deltě (Riva), Adventní plavba po Dunaji (Donna), Plavba údolím Wachau do Vídně (Mia), Plavba údolím Wachau do Vídně (Riva), Silvestrovská plavba po Dunaji (Donna), Vánoce na Dunaji (Donna), Vánoce na Dunaji (Riva), Silvestrovská plavba po Dunaji (Riva), Plavba po Dunaji z Vídně (Donna), Rakouská část Dunaje + Bratislava (Donna), Údolím Wachau do Bratislavy (Riva), Údolím Wachau do Bratislavy (Donna).

Kajuta typ S

Fotografie kajuty typu S
Plán kajuty typu S

Velikost: 14,5 m2

Nabízí: trezor, klimatizace, TV, fén na vlasy, koupelna se sprchovým koutem a WC, ručníky, veliká osuška, telefon, župan.

Kajuta typ A

Fotografie kajuty typu A
Plán kajuty typu A

Velikost: 15,5 m2

Nabízí: trezor, klimatizace, TV, fén na vlasy, koupelna se sprchovým koutem a WC, ručníky, veliká osuška, telefon, župan.

Kajuta typ B

Fotografie kajuty typu B
Plán kajuty typu B

Velikost: 16,5 m2

Nabízí: trezor, klimatizace, TV, fén na vlasy, koupelna se sprchovým koutem a WC, ručníky, veliká osuška, telefon, župan.

Kajuta typ C

Fotografie kajuty typu C
Plán kajuty typu C

Velikost: 16 m2

Nabízí: trezor, klimatizace, TV, fén na vlasy, koupelna se sprchovým koutem a WC, ručníky, veliká osuška, telefon, župan.

Některé lodě se plaví po více trasách. Například loď Flora může během týdne plout plavbu po Mosele. Během víkendu plout plavbu po Rýnu. A během prázdnin prodlouženou plavbu po Rýnu a Mosele. Některé trasy jsou ovšem natolik oblíbené a vytížené, že se zde plaví více lodí najednou. Například po Dunaji se plaví rovnou 4 lodě - Donna, Bella, Mia a Riva. Pokud se po stejné trase plaví více lodí, tak všechny tyto lodě mají identické typy kajut, ceny a i nabízený servis na palubě.

Procházejte plavby dle říčních toků

Plavby Dunaj - Říční plavby po řece Dunaj
84

Dunaj

již od 10 851 Kč
Plavby Rýn & Mosela - Říční plavby po řece Rýn & Mosela
75

Rýn & Mosela

již od 9 839 Kč
Plavby Rhona & Saona - Říční plavby po řece Rhona & Saona
20

Rhona & Saona

již od 15 150 Kč
Plavby Seina - Říční plavby po řece Seina
28

Seina

již od 8 827 Kč
Plavby Douro - Říční plavby po řece Douro
5

Douro

již od 32 855 Kč
Co zažijete během plavby

Během plavby na palubě

Co zažijete během kotvení

Během kotvení ve městech

Představujeme říční flotilu

Představení říčních lodí

Děti do 15 let plují zdarma

Pro rodiny s dětmi do 15 let

Premium All Inclusive

Premium All Inclusive je součástí

Najít Plavbu: