NOVINKA: Skupinové plavby - pro Firmy, Společnosti a Agentury

Ke Středozemnímu moři

(8 dní / 7 nocí)

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Destinace

Francie

Délka plavby

8 dní / 7 nocí

Typ bytování

luxusní loď

Typ stravy

All Inclusive

Cena od

cca 31 000 Kč / osoba

Na vyžádání Vám pošleme kompletní ceník dle aktuálních slev, akcí a last minute nabídek. Součástí je i kompletní seznam plaveb a jejich termíny.

Přejít na nezávaznou rezervaci

Vítejte na palubě luxusní lodi, která vám následujících 8 dnů poskytne nejúžasnější zážitky, které si dokážete jen představit. Během plavby navštívíte evropská města, která se vám žádným jiným způsobem nepodaří vidět během tak krátké doby s takovým komfortem a službami. Během plavby uvidíte polodivoké koně, růžové plameňáky v posledním evropském hnízdišti, svěže vonící levandulová pole, staré olivovníky a na vlastní oči uvidíte, kde se rodí vinná réva v prastaré vinařské oblasti. Každý den loď zakotví v jenom z měst s více než dvoutisíciletou historií a budete tak mít příležitost k poznávání místní kultury a užívání si nekončící pohody. Případně se můžete vydat objevovat zapomenutá místa s průvodcem. Během jedné ze zastávek bude možné navštívit městský stát Monako s pověstnou čtvrtí Monte Carlo. Cílem plavby je delta řeky Rhone ústící do Středozemního moře.

Zajímavé a praktické info:   Jak to chodí a funguje na lodi

FOTOGRAFIE

Ke Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu mořiKe Středozemnímu moři

VYBAVENÍ POKOJŮ A SLUŽBY

Vybavení pokoje

V pokoji je k dispozici koupelna s WC, TV, telefon, sejf a klimatizace.

Služby

Během plavby je na lodi k dispozici finská a bio sauna, bazén, obchod se suvenýry, fitness centrum, restaurace, bar a kavárna. Můžete též využít wellness centrum - relaxační masáže a kosmetické procedury.

KAJUTY

kategorie S

Lůžko a přistýlka, kulaté okno (2)

kategorie A

Manželská postel, dvě kulatá okna (27)

kategorie C

Manželská postel, francouzské okno (27)

kategorie D

Manželská postel, francouzské okno (30)

STRAVA

Typ stravy

All Inclusive (Jídlo a občerstvení je zahrnuto v ceně plavby.)

Nápoje

U snídaně jsou podávány ovocné šťávy a teplé nápoje. K obědu a večeři je podávána minerální voda. V kajutě je každý den zdarma minerální voda.

CENA

Zahrnuje

Cena za zájezd zahrnuje ubytování na lodi, plnou penzi a nápoje. Při nalodění uvítací drink s kapitánem. Na lodi lze zdarma využívat většinu služeb (například bazén). Na ostatní služby (kosmetické procedury) 20% sleva. Dále jsou v ceně zahrnuty přístavní poplatky a povinné pojištění.

Nezahrnuje

Cena zájezdu nezahrnuje dopravu do Lyonu, některé služby na palubě lodi (kosmetické procedury), alkoholické a nealkoholické nápoje v baru a kavárně, cestovní pojištění a osobní výdaje. Při zakotvení je možnost přikoupení půldenního výletu s průvodcem.

DOPRAVA

Doprava do místa nalodění, Lyonu, není zahrnuta v ceně. Na vyžádání můžeme zajistit leteckou dopravu. Pokud zvolíte cestu autem, na místě je k dispozici hlídané parkoviště za 79€ na týden (transfer na loď je v ceně).

CENA A TERMÍNY PLAVBY

Získat kompletní info
Máme Vám zatelefonovat? Vaše telefonní číslo:
Téma: (připravíme si podklady)
Michaela Musilová, produktová manažerka
Ke Středozemnímu moři Ke Středozemnímu moři

JAK BUDE PROBÍHAT VAŠE PLAVBA

denmístopříjezdodjezd
1.Lyon-17:00
2.Viviers08:0014:00
2.Avignon21:00-
3.Avignon-24:00
4.Arles08:00-
5.Arles-09:00
5.Port St. Louis12:0019:00
6.Tournon16:0023:00
7.Lyon08:00-
8.Lyon - vylodění--
Říční plavby - www.ricniplavby.cz - luxusní služby a vysoký komfort při plavbách po evropských řekách
2010 - 2020